377

RELIEKHOUDER

Schatting : 750 € - 1 000 €
in de vorm van een graftombe bekroond met beeldje van Heilige Fredericus van gesneden en gepolychromeerd hout. Zuidelijke Nederlanden, 18e eeuw. 58 x 36 x 18 cm.
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW
378

SINT SEBASTIAAN

Schatting : 500 € - 800 €
Gepolychromeerd houten beeld. Hispano-Flamenco. Renaissance, midden van de 16e eeuw, circa 1540-50. H: 75 cm. Met certificaat.
Hamerprijs : 1 400 € excl. BTW
379

STAAKMADONNA

Schatting : 800 € - 1 200 €
van gesneden en gepolychromeerd hout. Zuidelijke Nederlanden, einde 18e eeuw. H: 99 cm.
Hamerprijs : 1 800 € excl. BTW
380

STAANDE CAKRASAMVARA MET GEZELLIN

Schatting : 400 € - 600 €
Beeld van gepatineerd, verguld brons. Tibet, 19e eeuw. 29 x 20 x 10.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW
381

STERVENDE CHRISTUS

Schatting : 400 € - 600 €
ivoren corpus op gezwart houten kruis. Zuidelijke Nederlanden, 2e helft 17e eeuw. 34 x 10 x 3. In een verguld houten kader bekleed met fluweel. Met CITES-certificaat.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW
382

VLAAMSE SCHOOL CIRCA 1700

Schatting : 1 000 € - 1 500 €
Marktverkopers: paar beelden van gepatineerd terracotta. H: 64 cm.
Hamerprijs : 800 € excl. BTW