389

JEZAIL

Schatting : 300 € - 400 €
percussiegeweer met inleg van messing. Afghanistan, 2e helft 19e eeuw. L: 146 cm.
Hamerprijs : 220 € excl. BTW
390

JEZAIL

Schatting : 300 € - 400 €
vuursteengeweer met inleg van parelmoer. Afghanistan, 2e helft 19e eeuw. L: 157 cm.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW
391

JEZAIL

Schatting : 300 € - 400 €
percussiegeweer met inleg van messing. Afghanistan, 2e helft 19e eeuw. L: 151 cm.
Hamerprijs : 120 € excl. BTW
392

KURAS

Schatting : 400 € - 500 €
Frankrijk, 1e helft 19e eeuw.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW
393

MARINE SIGNAALKANON

Schatting : 400 € - 600 €
van brons op houten affuit. Begin 19e eeuw.
Hamerprijs : 1 200 € excl. BTW
394

OSTENSORIUM

Schatting : 300 € - 500 €
van verguld koper. Maasland, 13e eeuw. H: 49 cm. D: 12 cm.
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW