395

PAAR DEKSELVAZEN

Schatting : 300 € - 500 €
van bruin marmer met verguld bronzen beslag; klauwpoten op driehoekige voet. 19e eeuw.
Hamerprijs : 1 300 € excl. BTW
396

PAAR DEKSELVAZEN

Schatting : 400 € - 600 €
van bruin marmer met verguld bronzen montuur; vierkant oplopend voetstuk. Lodewijk XVI-stijl. H: 66 cm.
Hamerprijs : 750 € excl. BTW
397

PAAR HAARDIJZERS

Schatting : 1 200 € - 1 500 €
van verguld brons versierd met beeldjes van amors. Lodewijk XV-stijl, 19e eeuw.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
398

PAAR MODELKANONNEN

Schatting : 600 € - 800 €
van gepatineerd brons op affuit. Circa 1800.
Hamerprijs : 3 200 € excl. BTW
399

PAAR PEERVORMIGE DEKSELVAZEN

Schatting : 300 € - 500 €
van marmer met verzilverd bronzen montuur; handvatten in de vorm van zwanen, oplopend voetstuk. Lodewijk XVI-stijl. H: 50 cm.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW
400

PAAR PERCUSSIE ZAKPISTOLEN

Schatting : 300 € - 400 €
in de kolven opbergruimte voor slaghoedjes. L: 15 cm. Luik.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW