407

TAFELPENDULE

Schatting : 400 € - 600 €
van verguld brons, geëmailleerde wijzerplaat versierd met beschilderde plaquettes van landschappen en bloementuilen, gesigneerd Zabbini. Stijlen versierd met beeldjes van kinderen, tolpootjes.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
408

TAFELPENDULE

Schatting : 500 € - 750 €
van zwart marmer met twee ronde geëmailleerde wijzerplaten met uur, dag, maand en maanstand; zijdelangs versierd met Réaumur en Centigrade; tolpootjes.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
409

TWEE OSTENSORIA

Schatting : 300 € - 500 €
van verguld metaal, voor relieken, op gelobde voet. Frankrijk, 19e eeuw. H: 30 cm.
Hamerprijs : 1 400 € excl. BTW
410

ZERKVORMIGE TAFELPENDULE

Schatting : 200 € - 250 €
van wit marmer met koperen beslag. 19e eeuw.
Hamerprijs : 100 € excl. BTW
411

KOETS GETROKKEN DOOR PAARDEN

Schatting : 800 € - 1 200 €
groep met meerkleurig decor. Duitsland. 80 x 30 x 30 cm.
Hamerprijs : 1 200 € excl. BTW
412

NEGEN BORDEN

Schatting : 300 € - 400 €
met decor erotische taferelen. Circa 1960.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW