413

PAAR KOMMETJES

Schatting : 200 € - 300 €
met decor van draken. China, gemerkt.
Hamerprijs : 550 € excl. BTW
414

AFGEPLATTE VAAS

Schatting : 500 € - 750 €
met decor van kastanjebladeren. Gesigneerd Legras. H: 24 cm.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW
415

KARAF MET SLANKE HALS

Schatting : 120 € - 150 €
van geslepen kristal versierd met dameshoofd en wijnranken. Jugendstil. H: 43 cm.
Hamerprijs : 900 € excl. BTW
416

TULPVORMIGE VAAS

Schatting : 300 € - 500 €
met decor van bloemen op ronde voet. Gesigneerd Le Verre Français. H: 39 cm.
Hamerprijs : 950 € excl. BTW
417

VAAS

Schatting : 200 € - 300 €
met reliëfdecor van naakten. Gemerkt: Lalique. H: 23 cm (miniem scherfje).
Hamerprijs : 340 € excl. BTW
418

VAAS MET SLANKE HALS

Schatting : 200 € - 400 €
van groen glas met verguld decor van maretakken. Gemerkt Montjoy. H: 58 cm.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW