475

VIER PUTTI MET GEITENBOK

Schatting : 400 € - 600 €
Bronzen groep met bruin patina op rood marmeren voetstuk. 24 x 24 x 17.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
476

WEYNS JULES

Schatting : 1 200 € - 1 500 €
Heilige Hubertus met speer: beeld van verzilverd afgewreven brons met ivoren handen, hoofd en hals (één hand beschadigd). H: 79 cm. Met CITES-certificaat.
Hamerprijs : 800 € excl. BTW
477

ZHENG B.C.

Schatting : 200 € - 300 €
Paard: gepatineerd bronzen beeld op ovaal marmeren voetstuk. 34 x 36 x 16.
Hamerprijs : 340 € excl. BTW
478

GHOUM TAPIJT

Schatting : 600 € - 800 €
345 x 252. Gesigneerd.
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW
479

GHOUM TAPIJTJE

Schatting : 300 € - 500 €
146 x 100.
Hamerprijs : 1 150 € excl. BTW
482

ISPAHAN TAPIJTJE

Schatting : 250 € - 400 €
162 x 117.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW