507

WITGOUDEN SOLITAIRE

Hamerprijs : 450 € excl. BTW
508

WITGOUDEN SOLITAIRE

Hamerprijs : 450 € excl. BTW
509

WITGOUDEN RING

met vele diamantjes gezet.
Hamerprijs : 320 € excl. BTW
510

PAAR DEKSELVAZEN

medaillons met meerkleurig decor van minnende paren op koningsblauwe fond, handvatten in de vorm van damesbusten; op rond oplopend voetstuk; verguld bronzen montuur. Sèvres, 19e eeuw. H: 74 cm.
Hamerprijs : 5 000 € excl. BTW
511

HANDTAS

Louis Vuitton. In originele doos.
Hamerprijs : 500 € excl. BTW
512

EIKENHOUTEN VITRINEKAST

Hamerprijs : 100 € excl. BTW