BERVOETS FRED

Schatting : 100 € - 150 €
Metalen blik met inhoud.
Hamerprijs :
24

BERVOETS FRED

Schatting : 200 € - 400 €
Politieagent met pinguïns. Kleurenlithografie, gesigneerd.
Hamerprijs :
25

BERVOETS FRED

Schatting : 200 € - 300 €
Minnend paar in boomgaard. (1998). Gehoogde kleurenlithografie. Kunstenaarsproef, gesigneerd.
Hamerprijs :
26

BERVOETS FRED

Schatting : 200 € - 400 €
Soldaten. (2000). Kleurenlithografie. Kunstenaarsproef. En één andere.
Hamerprijs :
27

BERVOETS FRED

Schatting : 100 € - 150 €
Zelfportret. Kleurenlithografie, 32/70. Gesigneerd.
Hamerprijs :
28

BERVOETS FRED

Schatting : 150 € - 200 €
Gevangenisscène. Kleurenlithografie, 65/150. Gesigneerd.
Hamerprijs :