bovenaan Sint Hieronymus geknield voor paus. Groep van gesneden notelaar en deels gepolychromeerd gedragen door wapenschild dragende engelen. Frankrijk, einde tweede helft 16e eeuw. 70 x 39 cm.
van verguld brons. Pendule met ronde geëmailleerde wijzerplaat, gemerkt H. Luppens, geflankeerd door beelden van amors en paar kandelabers met vijf armen gedragen door putti. Lodewijk XV-stijl, 19e eeuw.