Veiling 177 - 12 juni 2023

458

TABRIZ TAPIJT

Schatting : 1 000 € - 1 400 €
340 x 240.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
459

TABRIZ TAPIJT

Schatting : 200 € - 250 €
205 x 110.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW
460

TABRIZ TAPIJTJE

Schatting : 300 € - 500 €
282 x 176.
Hamerprijs : 100 € excl. BTW
461

VAN VLASSELAER

Schatting : 500 € - 750 €
Moeder met kind. 247 x 107 (ingelijst).
Hamerprijs : 750 € excl. BTW
462

ZIJDEN TAPIJT

Schatting : 400 € - 600 €
205 x 125.
Hamerprijs : 1 800 € excl. BTW
463

ARMSTOEL

Schatting : 350 € - 500 €
van gesneden en opengewerkt ijzerhout; armleuningen in de vorm van draken. Japan, 19e eeuw.
Hamerprijs : 500 € excl. BTW