Veiling 177 - 12 juni 2023

464

HOUTKOFFERTJE

Schatting : 400 € - 600 €
van mahoniehout met vier klauwpoten. 19e eeuw.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
465

KABINETSKAST

Schatting : 1 500 € - 2 000 €
van zwarthout met twee deuren waarachter een centraal deurtje omgeven door één grote en negen kleine laden; met ebbenhouten robbelijst, bolpootjes. 17e eeuw.
Hamerprijs : 1 300 € excl. BTW
466

KAST

Schatting : 500 € - 800 €
van wortelhout met twee deuren en twee kleine en één grote lade; zes achtkantige stijlen met tussenregel. Einde 18e eeuw.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
467

LAAG KASTJE

Schatting : 750 € - 1 000 €
van zwarthout met geelkoper ingelegd; verguld bronzen beslag, geribde stijlen; centraal één deur en met wit marmeren blad. Napoleon III-tijdperk (vele letsels).
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
469

LIGZETEL

Schatting : 1 000 € - 1 500 €
met zwart leder bekleed. Design Le Corbusier. Cassina LC 4 n° 51099. Gesigneerd.
470

LUCHTER

Schatting : 500 € - 750 €
van verguld en gepatineerd koper en brons met 9 lichtarmen in de vorm van saterhoofden. Seconde Empire.
Hamerprijs : 2 400 € excl. BTW