met schildpad en geelkoper ingelegd, ronde geelkoperen wijzerplaat met geëmailleerde cijfers: gepatineerd bronzen beslag in de vorm van personages en maskers, bekroond door Minerva. 19e eeuw.
van wortelhout met ronde geelkoperen wijzerplaat met geëmailleerde cijfers, gesigneerd Gribelin à Paris; verguld bronzen montuur en beslag en bekroond door beeldje van bazuinende engel. Lodewijk XVI-tijdperk.
in de vorm van Mooren staande op een gondel: beelden van gesneden, gepolychromeerd en verguld hout. Venetië, 19e eeuw. H: 110 cm. Staande op achtkantige sokkels van zwart hout. H: 70 cm.