met schildpad en geelkoper ingelegd, ronde geelkoperen wijzerplaat met geëmailleerde cijfers: gepatineerd bronzen beslag in de vorm van personages en maskers, bekroond door Minerva. 19e eeuw.
van gesneden eikenhout met restanten van polychromie: voorstellende drie soldaten bij het graf voor de poorten van Jeruzalem. Zuidelijke Nederlanden, 16e eeuw.
beeldje van gesneden eikenhout. Antwerpen, circa 1500. (Ref. Tentoonstelling Kerkelijke Kunst Antwerpen en Kerkelijke Kunstschatten Antwerpen nov.1948 afb.107). 27 x 15 cm.