489

TABRIZ TAPIJT

Schatting : 500 € - 800 €
438 x 321.
Hamerprijs : 1 800 € excl. BTW
490

ZIJDE TAPIJT

Schatting : 1 500 € - 2 000 €
315 x 215.
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW
491

ACHTKANTIGE PIEDESTAL

Schatting : 300 € - 400 €
van gesneden en opengewerkt ijzerhout; gebogen poten met tussenregel. China.
Hamerprijs : 280 € excl. BTW
492

BRAGUENO

Schatting : 4 000 € - 6 000 €
van gesneden notelaar, klapblad openend op 13 laden en 2 deurtjes. Spanje, 17e eeuw. Smeedijzeren beslag. Op tafel met getorste stijlen versierd.
493

COMMODE

Schatting : 500 € - 600 €
van rozenhout met twee kleine en twee grote laden; lichtgebogen voor- en zijkanten; verguld bronzen beslag en bruin marmeren blad. Lodewijk XV-stijl, 19e eeuw.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
494

HARLEY DAVIDSON

Schatting : 6 000 € - 8 000 €
Model: Heritage. Bouwjaar: 1998. Cilinderinhoud: 1338cm³. Aantal kilometers: 20778.2 km.
Hamerprijs : 5 400 € excl. BTW