495

KAPTAFEL

Schatting : 600 € - 800 €
van gesneden en gepolychromeerd hout met decor van bloemen; met twee laden; opzet met verstelbare spiegel. Oostenrijk, 18e eeuw.
Hamerprijs : 500 € excl. BTW
496

PAAR ARMSTOELEN

Schatting : 300 € - 500 €
van gesneden en verguld hout met fluweel bekleed; getorste stijlen eindigend in klauwpoten. 18e eeuw.
Hamerprijs : 220 € excl. BTW
497

PIEDESTAL

Schatting : 300 € - 400 €
van bruin marmer; vier zuilvormige stijlen op rechthoekige voet.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
498

RECHTHOEKIGE TAFEL

Schatting : 400 € - 600 €
van notelaar met smeedijzeren tussenregel. Spanje, 18e eeuw.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
499

SPIEGEL

Schatting : 400 € - 600 €
van gesneden, opengewerkt en verguld hout. 19e eeuw.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW
500

TWEE DE SEDE ZITBANKEN

Schatting : 4 000 € - 6 000 €
Model DS-80.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW