91

MORA ALPHONSE

Schatting : 120 € - 150 €
Stilleven met schelpen. (1964). Doek, 30 x 40.
Hamerprijs :
92

MORRIS

Schatting : 200 € - 300 €
Lucky Luke. Tekening op papier. Met opdracht, gesigneerd. 24 x19.
Hamerprijs :
93

NEDERLANDSE SCHOOL 17E EEUW (OMGEVING VAN Gerrit VAN HONTHORST)

Schatting : 5 000 € - 7 000 €
Herderin met vogelnestje. Doek, 72 x 65.
Hamerprijs :
94

NEDERLANDSE SCHOOL 19E EEUW

Schatting : 200 € - 400 €
Dansfeest in de herberg. Aquarel, 43 x 58.
Hamerprijs :
95

NEDERLANDSE SCHOOL 19E EEUW

Schatting : 200 € - 250 €
Winterpret. Doek, 35 x 46.
Hamerprijs :
96

RICCI PIO

Schatting : 2 500 € - 3 000 €
'Courtship': minnend paar in interieur. Doek, 72 x 51.
Hamerprijs :