103

SCHAFER H.

Zicht op de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal in Antwerpen. Aquarel, 45 x 35.
Hamerprijs :
104

SCHOOL 16E EEUW

'Ecce Homo'. Paneel, 88 x 72 cm.
Hamerprijs :
105

SCHOOL 18E EEUW

Damesportret. Doek, 85 x 68 cm.
Hamerprijs :
106

SCHOOL 18E EEUW

Herenportret. Doek, 94 x 78.
Hamerprijs :
107

SCHOOL 18E EEUW

Moeder met kind. Doek, 83 x 69.
Hamerprijs :
108

SCHOOL 19E EEUW

Edeldame in interieur. Paneel, 55 x 45.
Hamerprijs :