139

WAPPERS GUSTAF

De maquettebouwer in zijn atelier. (1835). Aquarel, 25 x 34.
Hamerprijs :
140

WOLVENS H.V.

De preker. Paneel, 30 x 25.
Hamerprijs :
141

ZUIDELIJKE NEDERLANDEN 16E EEUW

Het oordeel van Salomo. Paneel, 110 x 80.
Hamerprijs :
142

ZUIDELIJKE NEDERLANDEN 17E EEUW

Heilige Bernardus. Doek, 103 x 70.
Hamerprijs :
143

ZUIDELIJKE NEDERLANDEN EINDE 16E EEUW

Calvarie. Paneel, 73 x 105.
Hamerprijs :
144

Jezus voor Pilatus. Gemengde techniek. 19.5 x 15.
Hamerprijs :