145

WIJNCUP

van monochroom porselein met reliëfdecor van dieren en takken. Kang-hé. 8 x 13 cm.
Hamerprijs :
146

ACHT SCHAALTJES

van monochroom groen porselein. China, 19e eeuw.
Hamerprijs :
147

DIEP BORD

met doorlopend decor van krijgers te paard voor pagode in landschap; boord met zes uitsparingen met benodigdheden versierd. Kang-Hé-tijdperk. Gemerkt. D: 29 cm.
Hamerprijs :
148

DRIE VAZEN

Hamerprijs :
149

DRIE VAZEN

van monochroom wit porselein. China, 19e eeuw.
Hamerprijs :
150

DRIE VAZEN

van monochroom porselein. China, 19e eeuw.
Hamerprijs :