151

GROTE SCHOTEL

Schatting : 2 500 € - 3 000 €
medaillon versierd met personages en hert omgeven door acht medaillons met dieren versierd. Kang-Hé-tijdperk. Gemerkt. D: 42 cm.
Hamerprijs :
152

LAMP

Schatting : 200 € - 250 €
bolvormige vaas met slanke hals met ossebloedfond. China, gemerkt. H: 33 cm.
Hamerprijs :
153

PAAR ACHTKANTIGE VAZEN

Schatting : 600 € - 800 €
panelen met decor van vele personages op een terras op fond van vogels en bloeiende takken. Canton, 19e eeuw.
Hamerprijs :
154

PAAR VAZEN

Schatting : 600 € - 800 €
met decor van personages op een terras. China, 19e eeuw. H: 60 cm.
Hamerprijs :
155

PAAR ZESKANTIGE VAZEN

Schatting : 500 € - 800 €
met decor van personages voor een pagode; handvatten in vorm van vruchten. Eén vaas gemerkt.
Hamerprijs :
156

TAS EN SCHOTELTJE

Schatting : 100 € - 150 €
medaillon omgeven door vakken met tuinvazen en benodigdheden versierd. China, 18e eeuw. En paar tassen en schoteltjes.
Hamerprijs :