153

PAAR ACHTKANTIGE VAZEN

panelen met decor van vele personages op een terras op fond van vogels en bloeiende takken. Canton, 19e eeuw.
Hamerprijs : 1.900 € excl. BTW
154

PAAR VAZEN

met decor van personages op een terras. China, 19e eeuw. H: 60 cm.
Hamerprijs : 750 € excl. BTW
155

PAAR ZESKANTIGE VAZEN

met decor van personages voor een pagode; handvatten in vorm van vruchten. Eén vaas gemerkt.
Hamerprijs : 1.600 € excl. BTW
156

TAS EN SCHOTELTJE

medaillon omgeven door vakken met tuinvazen en benodigdheden versierd. China, 18e eeuw. En paar tassen en schoteltjes.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
157

VAAS

met blauw decor van bloeiende struik gehoogd met meerkleurig decor van paradijsvogels. China, gemerkt. H: 42 cm.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
158

VAAS

bolvormige vaas met slanke hals met ossebloedfond. China. H: 46 cm.
Hamerprijs : 220 € excl. BTW