157

VAAS

Schatting : 300 € - 400 €
met blauw decor van bloeiende struik gehoogd met meerkleurig decor van paradijsvogels. China, gemerkt. H: 42 cm.
Hamerprijs :
158

VAAS

Schatting : 200 € - 250 €
bolvormige vaas met slanke hals met ossebloedfond. China. H: 46 cm.
Hamerprijs :
159

VAAS

Schatting : 400 € - 600 €
met decor van draken op celadonfond; handvatten in de vorm van Fo-honden. China, 19e eeuw. H: 58 cm.
Hamerprijs :
160

VAAS

Schatting : 800 € - 1 200 €
panelen versierd met krijgers te paard op fond van bloeiende takken; handvatten in de vorm van hertenkoppen en versierd met draken. China, 19e eeuw. H: 62 cm.
Hamerprijs :
161

VAAS

Schatting : 300 € - 400 €
met decor van vruchten; handvatten in de vorm van Fo-honden. China, gemerkt. H: 58 cm.
Hamerprijs :
162

VAAS

Schatting : 300 € - 400 €
met decor van spelende kinderen. China, 19e eeuw. H: 60 cm.
Hamerprijs :