159

VAAS

Schatting : 400 € - 600 €
met decor van draken op celadonfond; handvatten in de vorm van Fo-honden. China, 19e eeuw. H: 58 cm.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
160

VAAS

Schatting : 800 € - 1.200 €
panelen versierd met krijgers te paard op fond van bloeiende takken; handvatten in de vorm van hertenkoppen en versierd met draken. China, 19e eeuw. H: 62 cm.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
161

VAAS

Schatting : 300 € - 400 €
met decor van vruchten; handvatten in de vorm van Fo-honden. China, gemerkt. H: 58 cm.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
162

VAAS

Schatting : 300 € - 400 €
met decor van spelende kinderen. China, 19e eeuw. H: 60 cm.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
163

VAAS

Schatting : 400 € - 600 €
met decor van vele personages op een terras. Kang-hé-stijl. H: 50 cm.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
164

VIJF MINIATUURVAASJES

Schatting : 100 € - 150 €
18e eeuw (letsels).
Hamerprijs : 200 € excl. BTW