CORNEILLE

Schatting : 200 € - 400 €
Kat. Aquagravure. Genummerd en gesigneerd.
Hamerprijs :

DE SAINT PHALLE NIKI

Schatting : 400 € - 600 €
'Jungle' en 'Funfair'. Paar kleurenlitho's. Genummerd en gesigneerd.
Hamerprijs :

GOLTZIUS J. NAAR DE VOS MAERTEN

Schatting : 300 € - 500 €
Heilige Moeder Anna. Handgekleurde kopergravure, circa 1600. 28 x 19. In omlijsting van gesneden en opengewerkt hout. Circa 1700. 52 x 43.
Hamerprijs :

JESPERS FLORIS

Schatting : 150 € - 200 €
Stilleven. Monotype. Gesigneerd.
Hamerprijs :

KUNIYOSHI

Schatting : 300 € - 500 €
'Vision of thundergod'. Triptiek. Houtsnede. Japan, 19e eeuw.
Hamerprijs :

MICHAUX JOHN

Schatting : 100 € - 150 €
'Vue de Nefta'. Monotype. 50 x 40.
Hamerprijs :