drie gebogen armen vormend kandelaars en centraal een jardinière van gedreven zilver. Merken van Wolfers (1905-1910), Heimerdinger. Art Nouveau-tijdperk (ref. Design Museum Gent, 'Louis, Philippe en Marcel Wolfers: meesters in zilver' 16 december 2006 - 9 april 2007, catalogus p.16, ref. Belvue Museum, 'Feestelijk tafelen' 23 juni - 9 september 2012).
De ontvoering van Europa: beeld van verguld en gepatineerd brons. Bronsgieter: J. Petermann St. Gilles - Bruxelles. 54 x 56 x 17. Op rechthoekig, groen marmeren voetstuk.
voorgesteld is een leeuwenjacht met drie ruiters te paard, waaronder een koning, vechtend tegen twee leeuwen en een
leeuwin. Op het handvat een omhoog kruipende leeuwin. Bodem ontbreekt. Duitsland, 19e eeuw. H: 28.7 cm. D: 10 cm.
Met CITES-certificaat.