198

GUANYIN OP VIS

beeld van gesneden en gepatineerd hout. 19e eeuw. H: 58 cm.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
199

WANDPENDULE

met rood schildpad en koper ingelegd; geelkoperen ronde wijzerplaat met geëmailleerde cijfers; met bronzen beslag versierd. Mazarin, 19e eeuw.
Hamerprijs : 1.450 € excl. BTW
200

AMOR

van gesneden hout met resten van polychromie. 18e eeuw. H: 85 cm.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW
201

CORPUS

beeldje van gesneden palmenhout. Iberië, 17e eeuw. H: 29 cm.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
202

DE VAL VAN CHRISTUS

retabel in gesneden eikenhout. Antwerpen, 15e eeuw. H: 44 cm.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
203

FRAGMENT VAN RETABEL

Ruiters te paard: beeldje van gepolychromeerd eikenhout. Brabant, 15e eeuw. 14 x 10.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW