204

HEILIGE ELISABETH

Schatting : 400 € - 600 €
beeldje van gesneden eikenhout. Zuidelijke Nederlanden, circa 1500. 35 x 12 x 10 cm.
Hamerprijs : 250 € excl. BTW
205

HEILIGE MARIA MAGDALENA

Schatting : 4.000 € - 6.000 €
gesneden en gepolychromeerd houten beeld. Noord-Brabant (Antwerpen), circa 1520. H: 85 cm.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
206

JOHANNES IN DISCO

Schatting : 400 € - 600 €
gepatineerd bronzen medaillon. Italië, 16e eeuw. D: 7 cm.
Hamerprijs : 800 € excl. BTW
207

KINDJE JEZUS

Schatting : 300 € - 500 €
beeldje van gesneden en gepolychromeerd hout. Zuid-Europa, einde 18e eeuw. H: 53 cm.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
208

KINDJE JEZUS

Schatting : 400 € - 600 €
beeldje van gesneden en gelakt hout. Zuid-Europa, einde 17e eeuw. H: 40 cm. Op verguld houten sokkeltje.
Hamerprijs : 700 € excl. BTW
209

KRUISLIEVEHEER

Schatting : 150 € - 180 €
van gepatineerd brons. 15e eeuw. H: 10 cm.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW