205

HEILIGE MARIA MAGDALENA

gesneden en gepolychromeerd houten beeld. Noord-Brabant (Antwerpen), circa 1520. H: 85 cm.
Hamerprijs :
206

JOHANNES IN DISCO

gepatineerd bronzen medaillon. Italië, 16e eeuw. D: 7 cm.
Hamerprijs :
207

KINDJE JEZUS

beeldje van gesneden en gepolychromeerd hout. Zuid-Europa, einde 18e eeuw. H: 53 cm.
Hamerprijs :
208

KINDJE JEZUS

beeldje van gesneden en gelakt hout. Zuid-Europa, einde 17e eeuw. H: 40 cm. Op verguld houten sokkeltje.
Hamerprijs :
209

KRUISLIEVEHEER

van gepatineerd brons. 15e eeuw. H: 10 cm.
Hamerprijs :
210

KRUISLIEVEHEER

van verguld brons. Italië, 16e eeuw. Op houten kruis met rood schildpad ingelegd. 22 x 21.
Hamerprijs :