211

MADONNA MET KIND

Schatting : 2 000 € - 2 500 €
beeld van gesneden notelaar. Brussel, 15e eeuw. 84 x 33 x 23.
Hamerprijs :
212

MARIA EN JOHANNES

Schatting : 800 € - 1 200 €
deel uitmakende van een calvarie. Twee beelden van gesneden en gepolychromeerd eikenhout. Zuidelijke Nederlanden, eerste helft 16e eeuw. H: 58 cm.
Hamerprijs :
213

MARIA MET KIND

Schatting : 300 € - 400 €
gepatineerd bronzen beeldje. Zuidelijke Nederlanden, einde 16e eeuw. H: 12.5 cm.
Hamerprijs :
214

MOEDER GODS VAN DE ROZENKRANS

Schatting : 300 € - 350 €
met Sint Dominicus en Sint Catharina van Sienna en andere heiligen. Italië, 16e eeuw. 14.5 x 10.
Hamerprijs :
215

PAAR RONDE BAS-RELIEFS

Schatting : 750 € - 1 000 €
van gesneden, gepolychromeerd en verguld hout, met opschrift. 18e eeuw. D: 47 cm.
Hamerprijs :
216

PAAR STIJLEN

Schatting : 300 € - 500 €
van gesneden en verguld hout. Noord-Italië, einde 17e eeuw. H: 61 cm.
Hamerprijs :