217

PAXTAFELTJE MET MARIA LACTANS

en fronton met God De Vader. Plaketje gepatineerd brons. Italiƫ, begin 16e eeuw. H: 11 cm. Ingewerkt in bronzen lijstwerk. H: 12.5 cm.
Hamerprijs :
218

ROCHUS

gesneden houten beeld. Vlaanderen, 16e/17e eeuw. H: 82 cm.
Hamerprijs :
219

RONDE BAS-RELIEF

De boodschap van de engel aan Maria. Zuidelijke Nederlanden/Frankrijk, 15e eeuw. D: 19 cm.
Hamerprijs :
220

SEDES SAPIENTIAE

Moeder Gods met Kind: beeldje van gepatineerd brons. 14e eeuw. H: 4 cm.
Hamerprijs :
221

SINT ROCHUS

groep van gesneden en gepolychromeerd hout. Mechelen (1575, omgeving van Thomas Hazart). 69 x 39.
Hamerprijs :
222

SINT SEBASTIAAN

beeld van gesneden en gepolychromeerd hout. 17e eeuw. H: 74 cm.
Hamerprijs :