223

SINT SEBASTIAAN

gehouwen stenen beeld. Frankrijk, 15e eeuw. H: 100 cm.
Hamerprijs :
224

SINT WILLEBRORDUS

van gesneden en gepolychromeerd hout. Nederlanden, circa 1600. H: 88 cm.
Hamerprijs :
225

SINT-ANTONIUS

beeld van gesneden en gepolychromeerd hout. Vlaams Brabant, circa 1520. H: 83 cm.
Hamerprijs :
226

VENUS EN MARS MET CUPIDO

Bas-reliƫf van gedreven zilver. Zuidelijke Nederlanden, tweede helft 17e eeuw. 10.5 x 13.5 cm.
Hamerprijs :
227

ZUIDELIJKE NEDERLANDEN CIRCA 1700

paar medaillons van gesneden notelaar: Christus en Maria. 70 x 43 cm.
Hamerprijs :
228

BODHISATTVA

beeldje van gepatineerd brons. China. H: 26 cm.
Hamerprijs :