229

KOGELKLOK

Schatting : 750 € - 1 000 €
van geelkoper en brons met geëmailleerde wijzerplaten en thermometer in de vorm van een obelisk en bekroond door bronzen beeldje van een leeuw.
Hamerprijs :
230

MADONNA ONDER HET KRUIS

Schatting : 300 € - 400 €
van verguld brons. Limoges (?), 14e eeuw. H: 7 cm.
Hamerprijs :
231

PAAR STEMPELS

Schatting : 150 € - 200 €
van gepatineerd brons versierd met Fo-honden. China, gemerkt.
Hamerprijs :
232

RECHTHOEKIGE BAS-RELIEF

Schatting : 100 € - 150 €
met reliëfdecor van Apollo en musicerende amors. Begin 19e eeuw. 10.5 x 44.5 cm.
Hamerprijs :
233

REUKBRANDER

Schatting : 200 € - 400 €
van gepatineerd brons met rechte handvatten; bekroond met beeldje van Fo-hond. Japan, gemerkt.
Hamerprijs :
234

TAFELPENDULE

Schatting : 400 € - 600 €
van wit marmer met verguld bronzen beslag; ronde geëmailleerde wijzerplaat gesigneerd, à Paris; tolpootjes. Lodewijk XVI-stijl, 19e eeuw.
Hamerprijs :