NAAR DE VOS MAERTEN

Schatting : 150 € - 200 €
Jezus de Goede Herder. Kopergravure, 17e eeuw. En één ander door de Coster.
Hamerprijs :

NAAR DE VOS MAERTEN

Schatting : 200 € - 400 €
De Heilige Eucharistie en De Kruisverering. Handgekleurde kopergravures, 17e eeuw. 28 x 20.5 en 31 x 22.
Hamerprijs :

PIRANESI

Schatting : 100 € - 120 €
'Carceri'. Ets, niet gesigneerd.
Hamerprijs :

ROPS FELICIEN

Schatting : 300 € - 350 €
'Hommage à Pan'. Litho.
Hamerprijs :

SEGHERS EN PONTIUS NAAR RUBENS

Schatting : 200 € - 250 €
Aanbidding der Koningen. (1631). Kopergravure, 62 x 42. En één ander.
Hamerprijs :
24

VAN HECKE WILLEM

Schatting : 150 € - 200 €
Personage. Kleurenlithografie. Gesigneerd.
Hamerprijs :