NAAR DE VOS MAERTEN

Jezus de Goede Herder. Kopergravure, 17e eeuw. En één ander door de Coster.
Hamerprijs :

NAAR DE VOS MAERTEN

De Heilige Eucharistie en De Kruisverering. Handgekleurde kopergravures, 17e eeuw. 28 x 20.5 en 31 x 22.
Hamerprijs :

PIRANESI

'Carceri'. Ets, niet gesigneerd.
Hamerprijs :

ROPS FELICIEN

'Hommage à Pan'. Litho.
Hamerprijs :

SEGHERS EN PONTIUS NAAR RUBENS

Aanbidding der Koningen. (1631). Kopergravure, 62 x 42. En één ander.
Hamerprijs :
24

VAN HECKE WILLEM

Personage. Kleurenlithografie. Gesigneerd.
Hamerprijs :