247

GROTE KELKVORMIGE SCHAAL

op hoge voet van deels gekleurd glas. 59 x 55 cm.
Hamerprijs :
248

KERKKANDELAAR

van gedreven zilver en koper. 19e eeuw. H: 161 cm.
Hamerprijs :
249

VAAS

met geglazuurd decor van naakte dame en steigerend paard. Gesigneerd Cockx '59. H: 35 cm.
Hamerprijs :
251

ACHT MENUHOUDERS

versierd met dieren. Merken van Birmingham voor 1895. G: 200 gr.
Hamerprijs :
252

DEEL VAN TAFELSERVIES

Duitse merken. G: 3835 gr.
Hamerprijs :