271

DUPON JOSUE

Schatting : 4 000 € - 6 000 €
De ontvoering van Europa: beeld van verguld en gepatineerd brons. Bronsgieter: J. Petermann St. Gilles - Bruxelles. 54 x 56 x 17. Op rechthoekig, groen marmeren voetstuk.
Hamerprijs :
272

ETIENNE

Schatting : 1 500 € - 2 000 €
De kus: gepatineerd bronzen beeld. 7/8 genummerd. Bronsgieter: Landowski. 84 x 51 x 24.5.
Hamerprijs :
273

GOMES KAREL

Schatting : 200 € - 400 €
Liggend naakt: bronzen beeldje op marmeren voetstuk. 49 x 20 x 9.
Hamerprijs :
274

GREGOIRE L.

Schatting : 1 500 € - 2 000 €
Perseus bevrijdt Andromeda: beeld van verguld brons. H: 52 cm.
Hamerprijs :
275

HOUDON

Schatting : 400 € - 500 €
Herderin: beeldje van verguld brons. Bronsgieter: F. Barbedienne, Paris. H: 30 cm.
Hamerprijs :
276

LAMBEAUX JEF (niet gesigneerd)

Schatting : 400 € - 600 €
Brabo: gepatineerd bronzen beeld op vierkant onyxen voetstuk. H: 61 cm.
Hamerprijs :