283

SEGIER T.

Damesbuste van albast. H: 34 cm.
Hamerprijs :
284

VERMEERSCH JOSE

Kindje. ('95). Beeld van terracotta. 3/10 genummerd. 19 x 23 x 15.
Hamerprijs :
285

VERMEERSCH JOSE

Hanger van gepatineerd brons versierd met ruggelings naakt. (1976). 8 x 8.
Hamerprijs :
286

VERMEERSCH JOSE

Zittende dame op tuinbank en personage: twee beeldjes van terracotta.
Hamerprijs :
287

WOLFERS PHILIPPE

Paradijsvogel van verguld zilver en bergkristal met smaragden ogen. Gemerkt Wolfers en merken van Wolfers. 925/1000. 19 x 29 x 13.
Hamerprijs :
288

ANTEPENDIUM

65 x 150.
Hamerprijs :