308

SPIEGEL

Schatting : 300 € - 500 €
van gesneden, opengewerkt en verguld hout. Frankrijk, 18e eeuw. Lodewijk XVI-tijdperk.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW
309

BAKHTIAR TAPIJT

Schatting : 600 € - 800 €
535 x 363.
Hamerprijs : 2.000 € excl. BTW
310

BELGO CHROME G-SHAPE SALONTAFEL

Schatting : 200 € - 400 €
38 x 120 x 75.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
311

SENNEH TAPIJT

Schatting : 400 € - 600 €
137 x 107 (ingekaderd achter glas).
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
312

TAFELPENDULE

Schatting : 400 € - 600 €
van biscuit: ronde geëmailleerde wijzerplaat gedragen door griffioenen en bekroond met antieke damesfiguur. 18e eeuw. 39 x 24.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
313

GUNTHER OTTO

Schatting : 800 € - 1.000 €
Familietafereel. Doek, 77 x 57.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW