301

WANDTAPIJT

met decor van vogels. 18e eeuw (fragment). 234 x 175.
Hamerprijs :
302

WANDTAPIJT

Recital in landschap. Gesigneerd H. Geets. 18e eeuw. 160 x 199.
Hamerprijs :
303

WANDTAPIJT

Muzikant en zangeres in landschap. 18e eeuw. 177 x 212.
Hamerprijs :
304

ZIJDE TAPIJTJE

Gesigneerd. 120 x 74.
Hamerprijs :
305

DRIE SCHAPEN

van beukenhout met leren oren en echt schapenvacht. Design Hanns Peter Krafft voor Meier, Duitsland.
Hamerprijs :
306

PAAR ZUILEN

van gesneden eikenhout met kapitelen bekroond; op stenen voet. H: 244 cm.
Hamerprijs :