107

KLINKAN ALFRED

Compositie. (1981). Doek, 41 x 41.
Hamerprijs :
108

LANTOINE F.

'Femmes juives, Djibouti'. Doek, 81 x 60.
Hamerprijs :
109

LESSI T.

Zittend oud paar. Aquarel, 22 x 29.
Hamerprijs :
110

LEYS HENRI (niet gesigneerd)

Personages in interieur. Paneel, 57 x 72.
Hamerprijs :
111

LUCAS

Edeldame en heer in feestkledij te Parijs. Doek, 68 x 38.
Hamerprijs :
112

MATHIEU L.

De drenkeling. (1830). Paneel, 59 x 72.
Hamerprijs :