BERVOETS F.

Zelfportret. (1996). Ets, gesigneerd. 100 x 70.
Hamerprijs :

BERVOETS F.

'Facelift'. Gehoogde kleurenlithografie.
Hamerprijs :

BERVOETS F.

Personages. Kleurenlithografie, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS F.

Compositie. 'Voor Montje'. Kleurenlithografie, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS F.

Vier etsen, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS FRED

'Pannenkoekenbak'. Kleurenlithografie, gesigneerd.
Hamerprijs :