BERVOETS FRED

Schatting : 200 € - 400 €
Personages aan tafel. (1993). Kleurenlithografie, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS FRED

Schatting : 200 € - 300 €
Jezusfiguur. Kleurenlithografie, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS FRED

Schatting : 200 € - 250 €
'Den besten kaarter maar nen slechte visser'. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS FRED

Schatting : 200 € - 300 €
'De goudzoeker'. Gehoogde ets, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS FRED

Schatting : 200 € - 250 €
'Vriend'. Portret van Dré Peeters. Gehoogde ets, 31 x 24.5.
Hamerprijs :

BERVOETS FRED

Schatting : 200 € - 400 €
'Het ei op de tafel'. Kleurenlithografie, 89/90. Gesigneerd.
Hamerprijs :