BERVOETS F.

Schatting : 800 € - 1.000 €
Zelfportret. (1996). Ets, gesigneerd. 100 x 70.
Hamerprijs :

BERVOETS F.

Schatting : 200 € - 400 €
'Facelift'. Gehoogde kleurenlithografie.
Hamerprijs :

BERVOETS F.

Schatting : 300 € - 400 €
Personages. Kleurenlithografie, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS F.

Schatting : 300 € - 400 €
Compositie. 'Voor Montje'. Kleurenlithografie, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS F.

Schatting : 200 € - 400 €
Vier etsen, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS FRED

Schatting : 200 € - 400 €
'Pannenkoekenbak'. Kleurenlithografie, gesigneerd.
Hamerprijs :