BERVOETS FRED

Personages aan tafel. (1993). Kleurenlithografie, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS FRED

Jezusfiguur. Kleurenlithografie, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS FRED

'Den besten kaarter maar nen slechte visser'. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS FRED

'De goudzoeker'. Gehoogde ets, gesigneerd.
Hamerprijs :

BERVOETS FRED

'Vriend'. Portret van Dré Peeters. Gehoogde ets, 31 x 24.5.
Hamerprijs :

BERVOETS FRED

'Het ei op de tafel'. Kleurenlithografie, 89/90. Gesigneerd.
Hamerprijs :