125

SCHOOL 19E EEUW (onleesbare handtekening)

Herderin met bloemenmand. Paneel, 29.5 x 23.5.
Hamerprijs :
126

SCHOUTEN P.

Haan met kippen. Doek, 49 x 89.
Hamerprijs :
127

SERVAES A.

Bethlehem. (1960). Papier, 16 x 33.
Hamerprijs :
128

STEVENS WALTER

Havenzicht. Doek, 43 x 49.
Hamerprijs :
129

TIMMERMANS FELIX

Drie schetsen van Sint Gummarus: 'Het eerste kapelleken', 'Sint Gummarus en Sint Remoldus', De kistverplaatsing'. Potlood- en pentekening (ref. tentoonstelling Kunstkring Konvent Lier, 1972, cat.nr.42). Met gesigneerd certificaat van familie van Felix Timmermans.
Hamerprijs :
130

VAES WALTER

Stilleven met bloemenvaas. Doek, 44 x 49.
Hamerprijs :