149

WILLEMS FLORENT (niet gesigneerd)

Schatting : 300 € - 500 €
Pelgrim bij edeldame. Paneel, 56 x 47.
Hamerprijs :
150

WILLEQUET PIET

Schatting : 200 € - 300 €
Winterlandschap. Karton, 36 x 53.
Hamerprijs :
151

WOLVENS H.V.

Schatting : 3.500 € - 5.000 €
'Les balcons à la mer'. (1963). Doek, 59 x 79.
Hamerprijs :
152

ZUIDELIJKE NEDERLANDEN 18E EEUW

Schatting : 300 € - 500 €
Vier kerkvaders. Perkament, 12 x 9.
Hamerprijs :
153

BOLVORMIGE VAAS MET SLANKE HALS

Schatting : 200 € - 250 €
met decor van meerlandschappen. China, gemerkt. H: 40 cm.
Hamerprijs :
154

BORD

Schatting : 140 € - 180 €
medaillon met decor van dames in tuin, omgeven door 12 vakken met bloeiende takken versierd. Kang-hé-tijdperk. Met zilveren handvat. Nederlandse merken.
Hamerprijs :