155

GROTE LAMP

Schatting : 400 € - 600 €
drie vakken met decor van vogels en insecten tussen bloeiende struik. China, 19e eeuw. Op koperen voetstuk en montuur; een slanke achtkantige hals van aardewerk met blauw decor. Delft, 18e eeuw.
Hamerprijs :
156

RECHTHOEKIG THEEPOTJE

Schatting : 150 € - 200 €
medaillon versierd met paradijsvogel. 19e eeuw. En een kruikje.
Hamerprijs :
157

VAAS MET SLANKE HALS

Schatting : 180 € - 220 €
met decor van personages in een tuin. H: 33 cm.
Hamerprijs :
158

VIER BORDEN

Schatting : 300 € - 500 €
medaillon met decor van bloeiende takken omgeven door bloeiende takken en vogels, geschubde rand. 18e eeuw. Gemerkt.
Hamerprijs :
159

DEKSELSCHAAL EN DIEPE SCHAAL

Schatting : 150 € - 200 €
met rood, blauw en gouden decor van tuinvazen en bloeiende takken. 18e eeuw.
Hamerprijs :
160

PAAR BORDEN

Schatting : 200 € - 250 €
in het plat een bloeiende struik, boord met vier bloeiende takken versierd. Kien-Long-tijdperk.
Hamerprijs :