149

WILLEMS FLORENT (niet gesigneerd)

Pelgrim bij edeldame. Paneel, 56 x 47.
Hamerprijs :
150

WILLEQUET PIET

Winterlandschap. Karton, 36 x 53.
Hamerprijs :
151

WOLVENS H.V.

'Les balcons à la mer'. (1963). Doek, 59 x 79.
Hamerprijs :
152

ZUIDELIJKE NEDERLANDEN 18E EEUW

Vier kerkvaders. Perkament, 12 x 9.
Hamerprijs :
153

BOLVORMIGE VAAS MET SLANKE HALS

met decor van meerlandschappen. China, gemerkt. H: 40 cm.
Hamerprijs :
154

BORD

medaillon met decor van dames in tuin, omgeven door 12 vakken met bloeiende takken versierd. Kang-hé-tijdperk. Met zilveren handvat. Nederlandse merken.
Hamerprijs :