161

PAAR VIERKANTE KALEBASVORMIGE VAZEN

Schatting : 400 € - 600 €
medaillons versierd met landschappen en personages en vogels tussen bloeiende takken. China, circa 1900. H: 37 cm.
Hamerprijs :
162

PAAR ZESKANTIGE VAZEN

Schatting : 400 € - 600 €
met decor van landschap en vogels tussen bloeiende takken. Einde 19e eeuw.
Hamerprijs :
163

ZES BORDEN EN THEEPOT

Schatting : 300 € - 400 €
met meerkleurig bloemendecor. Kien-Long-tijdperk (minieme letsels).
Hamerprijs :
164

MARIE ANTOINETTE

Schatting : 400 € - 600 €
Beeld van biscuit op oplopend voetstuk met bloemenslingers versierd. Gesigneerd: Richelbourg. Gemerkt: Sèvres. H: 50 cm.
Hamerprijs :
165

PAAR DEKSELVAZEN

Schatting : 500 € - 800 €
met verguld decor op blauwe fond, oplopend voetstuk; verguld bronzen montuur en voetstuk versierd. Genre Sèvres. H: 55 cm.
Hamerprijs :
166

PAAR DEKSELVAZEN

Schatting : 300 € - 400 €
van biscuit met reliëfdecor van spelende putti; vierkant oplopend voetstuk. Sèvres. H: 36 cm.
Hamerprijs :