161

PAAR VIERKANTE KALEBASVORMIGE VAZEN

medaillons versierd met landschappen en personages en vogels tussen bloeiende takken. China, circa 1900. H: 37 cm.
Hamerprijs :
162

PAAR ZESKANTIGE VAZEN

met decor van landschap en vogels tussen bloeiende takken. Einde 19e eeuw.
Hamerprijs :
163

ZES BORDEN EN THEEPOT

met meerkleurig bloemendecor. Kien-Long-tijdperk (minieme letsels).
Hamerprijs :
164

MARIE ANTOINETTE

Beeld van biscuit op oplopend voetstuk met bloemenslingers versierd. Gesigneerd: Richelbourg. Gemerkt: Sèvres. H: 50 cm.
Hamerprijs :
165

PAAR DEKSELVAZEN

met verguld decor op blauwe fond, oplopend voetstuk; verguld bronzen montuur en voetstuk versierd. Genre Sèvres. H: 55 cm.
Hamerprijs :
166

PAAR DEKSELVAZEN

van biscuit met reliëfdecor van spelende putti; vierkant oplopend voetstuk. Sèvres. H: 36 cm.
Hamerprijs :