173

DRIE HOUTEN ORNAMENTEN

van rood gelakt, gepatineerd en verguld hout. China, 19e eeuw.
Hamerprijs :
174

GUANYIN

beeld van marmer. China, Qing-dynastie. Noordelijke Wei-stijl. H: 57 cm.
Hamerprijs :
175

JAPANSE SCHOOL 19E EEUW: OKIMONO

'Monkey trainer': beeldje van bukshout met ivoren hoofd, handen, drumstok en aapje. Meiji-tijdperk. 25.5 x 32 x 15. Met CITES-certificaat.
Hamerprijs :
176

LIBATION HORN

drinkhoorn van neushoornhoorn met volle punt, diep gegraveerd en opengewerkt met een overvloed aan pioen- en lotusbloemen; met een zachte honing- en karamelkleur (letsels). China, Qing Dynasty. 19e eeuw. 49 x 18. With certificate of authenticity by Bruno Speybrouck. Lot subject to CITES-regulation. Can only be traded inside the EU.
Hamerprijs :
177

RONDE SCHOTEL

medaillon versierd met antiek tafereel; gegolfde boord versierd met bloeiende takken. 18e eeuw. Gemerkt.
Hamerprijs :
178

'VIZAGAPATAM' IVOREN DOOS

van cederhout met ivoor bekleed; met decor van koloniale gebouwen en friezen versierd met bloeiende takken. India, eerste helft 19e eeuw. 30.5 x 42.5 x 18 cm (herstellingen). Met CITES-certificaat.
Hamerprijs :